• BIST 86.072
  • Altın 251,269
  • Dolar 6,0742
  • Euro 6,8075
  • Erzurum 11 °C
  • İstanbul 18 °C
  • Ankara 13 °C

NARMAN’DA TEMEL DAŞ RÜZGÂRI

NARMAN’DA TEMEL DAŞ RÜZGÂRI
Büyük Birlik Partisi Adayı Temel Daş yaklaşık 400 araçla Narman'a çıkarma yaptı.

Büyük Birlik Partisinden Aday olan Narman’ın sevilen ismi Temel Daş gönüllere taht kurmayı başardı.

Seçim çalışmalarına büyük bir hızla başlayan Temel Daş yaklaşık 400 araçla, konvoy halinde İlçe'ye giriş yaptı ve ilçe meydanında kendisini karşılamaya gelen seçmenlerini selamladı.

Narman’ın sevilen ve yardımsever bir evladı olan Temel Daş 31 Mart’ta yapılacak Mahalli seçimlerde ipi göğüsleyen aday olarak gösteriliyor.

Öte yandan Temel Daş’ın Belediye Başkan adayı olması da Narman’da büyük bir sevinç ve sevgiyle karşılandı.

Narmanlılar Temel Daş’ın adaylığını desteklediklerini, Narman’da sevilen, sayılan ve sözünün eri bir sima olduğunu söylediler.

Bilgi, birikim ve tecrübesiyle Belediyecilik hizmetleri anlamında Narman’da ciddi hizmetlere imza atacağına inançlarının tam olduğunu söyleyen Narmanlılar, adaylarını arkasında büyük bir seçmen kitlesiyle durduklarını ifade ettiler.

Belediyecilik Ufuk İşidir…

Belediyeciliğin bilgi, birikim, tecrübe ve ufuk işi olduğunun altını çizen Temel Daş, amacının Narman’ı hizmet anlamında hak ettiği noktaya taşımak olduğunu söyledi.

Mevcut Belediye Başkanı ve Narman'a hizmet eden tüm belediye başkanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. "Biz halka yapılan hizmetin Hakka yapılan bir hizmet olduğunu biliyoruz. Bizim amacımız koltuğu işgal etmek değildir. O koltukta bulunarak hizmet kervanımızı yürütmektir. Seçilmemiz halinde bizim makamımız halkın yanı olacaktır, halkımızın makamıda bizim yanımız, makamımız olacaktır.

Narman’ın sorunlarını biliyoruz, çözüm yollarını da biliyoruz. Mesele sorunları Belediye Başkanın dert edinmesidir, şiar edinmesidir. İşte bizler ekip olarak bu çizgideyiz dedi.

Narman’da yoğun bir ilgiyle karşılaşan Daş, “İnşallah hazırladığımız projelerle halkımızla birlikte 1 Nisan’dan sonra güzel ilçemiz Narman’ı şaha kaldıracağız.” diye konuştu.

 

3-003.jpg4-002.jpg5.jpg6-002.jpg

7-002.jpg8-001.jpg9-001.jpg11.jpg

Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Erzurum Olay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0 532 414 82 11 0 538 776 25 25