• BIST 9693.46
  • Altın 2496.161
  • Dolar 32.4971
  • Euro 34.5977
  • Erzurum 5 °C
  • İstanbul 9 °C
  • Ankara 8 °C

Cumhur İttifakının Erzurum Merkez İlçe Meclis Üyeleri belli oldu. İşte o isimler

Cumhur İttifakının  Erzurum Merkez İlçe Meclis Üyeleri belli oldu. İşte o isimler
Cumhur İttifakı Yakutiye, Palandöken ve Aziziye Belediye Meclis Üyeleri muhtemel listesi belli oldu.

İşte YSK'ya verilecek liste... 

 Cumhur İttifakı Yakutiye Belediye Meclis Üyeleri listesi

1- Arzu Sırmacı (AK PARTİ )

2-Münir Akdemir (AK PARTİ )

3- Übeydullah Bekmez (AK PARTİ )

4-Emre Akar ( MHP )

5-Hasan Yamaç (MHP )

6-İhsan Karabulut (AK PARTİ )

7-Fatih Güneyin (AK PARTİ )

8-Ömer Atik (AK PARTİ )

9-Emrah Atan (AK PARTİ )

10Atilla Yağanoğlu ( MHP )

11-Mustafa Toköz (AK PARTİ )

12-Dilara Erturan (AK PARTİ )

13-Ümit Kotanoğlu (AK PARTİ )

14- Serdar Akan Özer ( MHP )

15-Yavuz Başçı (AK PARTİ )

16-Erdem Selçuk (AK PARTİ )

17-Necmettin Koç (AK PARTİ )

18-Selçuk Yıldız (MHP )

19-Ekrem Şoraklı (AK PARTİ )

20-Cengiz Tosun (AK PARTİ )

21-Erkan Şirin ( MHP )

22-Salih Yeşilkent (AK PARTİ )

23-Şahabettin Fırat (AK PARTİ )

24-M.Sefa Erdem (AK PARTİ )

25-Gökhan Genç ( MHP )

26-Ubeydullah Atalay (AK PARTİ )

27-Büşra Yıldız (AK PARTİ )

28-Yakup Yılmaz (AK PARTİ )

 

Cumhur İttifakı Aziziye Belediye Meclis Üyeleri listesi

 

1- Mehmet Akarsu ( AK PARTİ )

2-Mehmet Akif Dorman ( AK PARTİ )

3-Mürsel Etegül ( MHP ) 

4-Hüseyin Güler ( AK PARTİ )

5-Pınar Burkankulu Karadeniz ( AK PARTİ )

6-Ayşe Aydın ( AK PARTİ )

7-Mustafa Akgün ( MHP )

8-Ali Aydın ( AK PARTİ )

9-Zafer Ala ( AK PARTİ )

10-Cemil Mola ( MHP ) 

11-Emre Ugan ( AK PARTİ )

12-Abdurrahman Kacur ( AK PARTİ )

13-Serdar Gökhan Oral ( AK PARTİ )

14-Serkan Yıldız ( AK PARTİ )

15-Veysel Özkaya ( AK PARTİ )

16-Selçun Sengir ( AK PARTİ )

17-Burhanettin Tayan ( MHP )

18-Abdullah Kartal ( AK PARTİ )

19-Orhan Tınğ ( AK PARTİ )

20-Çetin Dönmez ( AK PARTİ )

21-Sait Kahruman ( AK PARTİ )

22-Turgut Akdoğan ( AK PARTİ )

 

Cumhur İttifakı Palandöken Belediye Meclis Üyeleri listesi

 

1- Ömer Düzgün ( AK PARTİ )

2- Serhat Akyüz ( AK PARTİ )

3- Abdullah Samancı ( AK PARTİ )

4- Seyfettin Liman ( MHP )

5- Tarık Yıldırım ( AK PARTİ )

6- Emre Mola ( MHP ) 

7- Altan Arslan ( AK PARTİ )

8- Saniye Tokçe ( AK PARTİ )

9- Mehmet Salih Yıldırım ( AK PARTİ )

10- Serdal Akan Özer ( MHP )

11- Ahmet Sağlam ( AK PARTİ )

12 Abdullah Özataş, ( AK PARTİ )

13- İhsan Aydın ( MHP )

14- Figen Kant ( AK PARTİ )

15- Burhanettin Atmaca ( AK PARTİ )

16- Erdal İnalcık ( AK PARTİ )

17- Hüseyin Alkış ( MHP )

18- Samih Kavaz ( AK PARTİ )

19- Şeref Doğan ( AK PARTİ )

20- Gürkan Sönmez ( AK PARTİ )

21- Hamza Özkan ( MHP )

22- Metehan Aydağ ( AK PARTİ )

23- A.Bahadır Arasoğlu ( AK PARTİ )

24- Emrah Çelik ( AK PARTİ )

25- Erdal Özer ( MHP )

26- Merve Elmas ( AK PARTİ )

27- İlhami Tanas ( AK PARTİ )

28- Sevda Karatepe ( AK PARTİ )

  • Yorumlar 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Erzurum Olay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0 532 414 82 11 0 538 776 25 25