• BIST 4.827,04
  • Altın 1071.394
  • Dolar 18.6387
  • Euro 19.5929
  • Erzurum -3 °C
  • İstanbul 10 °C
  • Ankara 2 °C

Cumhur İttifakının hata ve yanlış hakkı yoktur.

Ahmet Gökhan Yazıcı
Ülkemizi ve Milletimizi asırlardır müstemleke bir zihniyetle kontrol etmek ve yönetmek üzere koordine etmiş olanlara karşı onurlu ve omurgalı bir milli duruş adına kurulan Cumhur İttifakının hata ve yanlış hakkı yoktur.
Bu hata ve yanlışlar , Asırlar sonra kazanılmış mevzilerin kaybı olur ki kaybeden Milletimiz ve Devletimiz olup sebebi olanlara ise çok ağır dünyevi ve uhrevi vebal yükler.!
Liderlerle yalakalık ve uşaklık adına Türkiye ve Dünya gerçeklerinden uzak pembe bir tablo sunarak kendilerine güç ve konum mahvedenler ise daha ağır bir vebal ve bedel ile karşı karşıyadırlar.!
Liderlerin bu minvalde geçmişte yaptıkları zaten yapacaklarının ve başaracaklarının teminatı olup, Millet nezrinde bu teminatı bozdurmaya çalışan ve Liderler üzerinden bu haklı davayı ve mücadeleyi asli mecrasından ve menbaasından uzaklaştırmaya çalışan iç dinamiklere dikkat etmeleri gerekmektedir.!
Az olsun benim olsun, kim olursa olsun benim olsun zihniyeti ile sizden sonrasını hesap edip , aslında size rağmen geleceği kuşatmaya çalışanların tahrik, tazyik ve manüplasyonlarına azami dikkat edilmesi ve önlem alınması gerekmektedir.!
Sizler ve değerlerimiz adına ötekileştiren, söven, döven ve aslında sizleri haketmeyenlerin hikayesine dönüştürenler beraberinde sizleri Milletten koparmakta , uzaklaştırmakta, Türkiye ve Dünya gerçeklerinden uzak politika ve stratejilere sürüklemektedirler.!
Bu haklı ve onurlu mücadelenizi baltalayacak nitelikte, şahsi ve siyasi makamları, şöhret, para ve hırslarını kıble yapan bu şahsiyetlerin Millet nezdinde iplikleri pazara çıkmış olmasına rağmen sizlerin ipine bağlı olarak hala güncel olmalarının faturası ve vebalide malesef onlara değil size kesilecektir.! Bu hakedişi sizler onlara kesmelisiniz.!
Milletin öncelikli sorunlarını, beklentilerini , ihtiyaçlarını analiz, teşhis ve tahlil doğru olarak yapılıp önünüze gelirse sizlerde ancak doğru tedaviyi uygulayıp başarılı olabilirsiniz, bizce tahlil ve analiz mekanizmasında sorun var sahaya ve millete direk siz inin dinleyin ve analiz edin tavsiye ederim.!
Kıymetli Liderlerimiz.! Unutmayın ki Asırlardır süren manda ve himaye yanlısı müstemleke zihniyetlerden kurtulma adına verilen bu sancılı ve kaotik mücadele zemininin birde küresel salgın tuzu biberi olmuş kaos ve kargaşa zeminine malesef ramak kalmıştır.!
Bu zemin sosyo -psikolojisinde öfke millete, sakinlik size.! yılgınlık ve yorgunluk millete dirlik ve dinçlik size.! acizlik ve yanılmışlık millete, güç ve dirayet eşliğinde hoş görü size.!
Nefs, hırs geçimsizlik, kavga ve çatışma rakiplere, düşmanlara.! Adalet , merhamet, bağışlamak size.!Bölmek, sövmek, ötekileştirmek, dövmek , mağdur etmek düşmanlara, birleştirmek, bütünleştirmek, tefekkür ve tevekkül size yakışır.!
Yolu ve gönlü doğru İnsanlar olarak bu kaypak ve düzenbaz zeminde yükünüz ağır, işiniz zor, gücünüz ise kıldan ince kılıçtan keskin adaletli ve kararlı kişiliğinize bağlı .! Türk Milletinin İstiklali ve istikbali mücadelenizde Allah sizlere Yar.! Olsun.!
Yazarın Diğer Yazıları
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
    Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Erzurum Olay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0 532 414 82 11 0 538 776 25 25