• BIST 4.976,55
 • Altın 1165.459
 • Dolar 18.8054
 • Euro 20.426
 • Erzurum -2 °C
 • İstanbul 4 °C
 • Ankara 3 °C

ALTIN NESİL DEDİLER KATİL NESİL YETİŞTİRDİLER

Selman Soğukpınar

Bugün ABD’ye salya sümük yalvararak ne olur beni Türkiye’ye vermeyin diye yalvaran terörist başı gülen görüldü ki bu ülkede altın nesil yetiştiriyorum diyerek katil bir nesil yetiştirmiştir.

Bunların altın nesil dedikleri katiller orduya, emniyete, mite, hastaneye, postaneye, camiye, dershaneye, yargıya, dine, diyanete, üniversiteye, bankaya velhasıl devletin bütün kılcal damarlarına kadar sızmış durumdalar.

Temizle temizle bitmek tükenmek bilmiyor.

15 Temmuzda millete kurşun sıkan bu aklını izanını kaybetmiş katil it sürüsü vatan hainlerinin bir kısmı cezaevlerinde hesabını hukuk önünde verirken halen daha birilerinin dışarda adeta pimi çekilmiş el bombası misali dolaşması bir vatandaş olarak kaygılandırmaktadır.

Yapılan bütün mücadelelere rağmen açıkça beyan etmek gerekirse birileri birilerini koruma cihetine giderse, birileri yok efendim bundan zarar gelmez diyerek koltuk çıkarsa, birileri bu benim yeğenimdir, soyumdur, dayımdır, emmimdir derde devlete kanuna bu katilleri teslim etmezse kaygılanmamak endişelenmemek elde değildir.

Sorun ortada ve açıktır.

40 yıldır bu zalimlerin neyi hedeflediğini görecek gözümüz olmamış ama onlar kendilerini 15 Temmuz gecesinde değil gözümüze böğrümüze kurşun sıkarak gösterdiler.

Sözde altın nesil diye abiler ablalar oldular geceler düzenleyip şiirler şarkılar okuyarak milleti kandırıp adım adım geldiler ve bu milletin meclisini bombaladılar.

Bu alçak katiller yeri geldi ele geçirdikleri yargı ile bu milletin öz vatan evlatlarını zindanlara suçsuz yere mahkum ettiler, yeri geldi kurdukları kumpaslar ile milletin yatak odasına kadar girdiler, yeri geldi devletin en gizli sırlarını şerefsizce ifşa ettiler, yeri geldi kurdukları kumpaslar ile bu ülkenin bakanlarına iftira attı siyaseti dizayn etmeye çalıştılar.

 Bu şerefsiz teröristler 40 yıldır yetiştirdiği sözde altın özde katil nesil ile bu ülkenin Başkomutanı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı öldürecek kadar gözü dönmüş vahşi ve cani bir hal aldılar.

Bu alçaklar gözünü kırpmadan bu milletin üzerine kurşun sıktı bu milleti suçsuz yere öldürebilecek kadar gözü dönmüş katiller sürüsü haline geldiler.

Ama halen daha bu toplumda düştükleri bu gaflet ve delaletten uyanamayan zavallı beyinsizler var, bu katilleri savunan alçaklar var, bu beyinsiz ve alçakların saf ve temiz olduğunu düşünene akılsızlar var.

 

Yahu Allah aşkına uyanın artık bu gaflet uykusundan elli defa yazdık söyledik Müslüman uyanık olur, Müslüman basiretli olur.

Defaten ne dedik.

Dedik ki; Bunlar İslam’ı ve insanların dini duygularını kullanarak Kurban derisini, topladığı yardım paralarını zimmete geçirmek lüks oteller de, yatlarda ve katlarda yemenin içmenin ve kumar oynamanın adını Himmet.

İnsanların mahremi özeli olan yatak odalarına kadar dinlemenin ve devletin gizli sırlarını kopyalayarak ifşa etmenin ülke düşmanlarına satmanın adını Keramet.

Müslümanların saf ve temiz duygularını kullanarak toplanan paralar ile mal varlığı elde etmek ve bununla uluslararası ticaret yapmanın adını Hizmet.

Bütün bu alavere dalavereler ortaya çıkınca ülkeden kaçmanın adını Hicret.

Şerefsizce alçakça 15 Temmuz’da kurguladıkları hain alçak oyun tutsa idi bunun adını da Hilafet koyacaktılar.

Bunlar bu şerefsizdirler.

Yahu artık uyanın..

Allahtan korkun..

Daha ne olsun yüzlerce şehit verdik, binlerce gazimiz var bu ülke yeniden bir istiklal ve istikbal harbi yaşadı.

Bu şerefsizleri savunmayın.

Bu alçaklar şahsi menfaat ve görüşlerine uygun din uydurdu, uydurdukları din üzere yaşadı ve bunu kendi yandaşları vesilesi ile topluma empoze etmeye çalıştı ve sonuçta katil bir nesil yetiştirdi ve bu vatana ihanet ettiler.

Bunlar Müslüman olamaz bunların gavurdan hiçbir farkı yoktur.

Bu alçaklar kendi terörist başlarını dinin kaynağı yapmıştır.

Bu alçaklar yıllarca din olarak sundukları sözde Hocalarının katilin teröristin yorumları ile İslam dinini aslından uzaklaştırıp insanları da dinden soğuttular.

Bugünkü Müslümanların din anlayışımızdaki bozulmaların büyük kısmı, Kuran’ın bizi özgür bıraktığı konularda kısıtlamalar getirilmesi ile ortaya çıkmıştır.

Hâlbuki Kuran, başı sonu belli olan bir kaynaktır.

Allah’a şükür ki Allah bizi Kuran dışında başka kaynağa muhtaç kılmadı.

Farkında olarak veya olmayarak, bizi eksik, belirsiz ve çelişkili bir dine mensupmuşuz gibi gösterenlerin; Peygamber’e göndermeler yaparak kendi fikir ve yaşamlarını meşrulaştırmaya çalışmaları bu dine yapılan en büyük ihanettir.

Sapkınlıktır.

Sapıklıktır.

Bu buhran, gaflet ve delalete düşmüş, ihanet şebekesi zavallıların Kuran’ın önüne koydukları bu uydurmalarla dolu hikâyeleri Kuran’ın önünden kaldıralım ki, çelişkisiz ve tastamam dinimizin biricik kaynağı olan Kuran bizi aydınlatsın.

FETÖ canilerinin asıl amacı, bu ülkeyi ele geçirmektir…

Bu ülkede darbe yapmak, kaos çıkarmak için bütün terör örgütleri ve onu besleyen batılı alçaklar Türkiye üzerinde hesap yapıyor.

Uyanık olun bu alçakları artık savunmaktan vazgeçin.

Vallahi yoksa mutlak hâkim olan, tuzak kuranların en hayırlısı olan yüce Allah sizin oyunlarınızı da başınıza çevirecektir.

Bu alçak altın nesil dediğiniz şerefsiz katil nesli savunmaktan vazgeçin.

 • Yorumlar 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
  Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Erzurum Olay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 532 414 82 11 0 538 776 25 25