• BIST 4.874,34
 • Altın 1047.073
 • Dolar 18.6169
 • Euro 19.2614
 • Erzurum -5 °C
 • İstanbul 10 °C
 • Ankara 1 °C

DEVLET BAHÇELİ; ‘’DEVLET ÖKSÜZ DEĞİLDİR’’

Selman Soğukpınar

Allah’ın hidayeti ve inayeti ile İslam’a ve ülkesine sahip çıkan insanlar elbette zaferi kazanan olacaklardır.

Mekke’nin fethi ve müşrik düzenin fesh edilmesi, Efendimiz ve Ashabı kiramın zaferi ve başarısıdır.

Bunun gibi İstanbul’un Fethi de Sultan Fatih Muhammed Han’ın ve övülmüş ordularının şerefi ve zaferidir.

Bu gün ülkemizde son zamanlarda ülke ve İslam düşmanlarına karşı verilen mücadele de hakkı gözeten ve hak yolundan ayrılmayanların zaferi olacaktır.

Bütün bu neticeler elbette ki Allah’ın yardımı ve İslam’ın haklılığının tecellisidir.

Şerefli ecdadım buyurmuş ki;’’ Analar vardır evlatlar doğurur Oymağı Devlet yapar, Ana vardır it doğurur devlete dert yapar.’’

Ülkemiz öyle bir süreçten geçmektedir ki bu süreçte oymağı devlet yapan şerefli anaların doğurduğu şerefli evlatları da görüyoruz, kimin kimden doğurduğu belli olmayan vatanın başına bela olan alçak hainleri de görüyoruz.

Bugün anasının ak sütünün gereğini yerine getiren Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Bahçeli’ye bu vatanın bir evladı olarak şükranlarımı sunuyorum.

Her zaman savunduğum ve her daim dile getirdiğim Milliyetçi Hareket Partisinin bu ülkenin sigortası olduğudur. Bugün bunu bir kez daha açık bir şekilde görmekteyiz.

Sayın Bahçeli liderliğinde ki Milliyetçi Hareket Partisi 15 Temmuz sonrasında kendilerine ve ülküsüne yakışanı göstermiş.

Merhum Başbuğun evlatlarına yakışanı yapmış ‘’Söz konusu vatansa gerisi teferruattır.’’ demiştir.

Sayın Bahçelinin ve Milliyetçi Hareket Partisinin bu ülkenin sigortası olduğunu anlamanız için çok şey okumanıza çok şey bilmenize, çok uzaklara gitmenize gerek yoktur.

Bunu idrak etmeniz için Sayın Bahçeli’nin Yenikapı’da yapmış olduğu o muhteşem konuşmasını hatırlamanızı arzu ediyorum.

Ne diyordu Sayın Devlet Bahçeli;

‘’Üzerimize oynanan oyunlara, aramıza sokulmaya çalışılan fitnelere rağmen dik durdunuz, kardeşliği inançla savundunuz, teröristlere haddini bildirdiniz, yenilgi nedir tanımadınız. Ben de varım ve buradayım dediniz. Yıkılmadım ve ayaktayım diyerek Yenikapı'ya koştunuz.

Yeni bir dirilişin müjdesini verdiniz.  15 Temmuz FETÖ darbe teşebbüsü 627 yıl önce Kosova'da mağlup olanların yeni bir kalkışmasıdır. 572 yıl önce Varna'da 563 yıl önce İstanbul'da döktükleri kanda boğulduklarını sandıklarımızın yeniden karşı harekâtıdır.

101 yıl önce Çanakkale kıyılarında üzerimize ateş saçanlarla aynı karanlık yolun yolcuları. Yaratılmışların en aşağısı, en alçağı. Bu vatan 3-5 teröristin sözde vaazları ile düşmeyecektir.

Unuttukları Türk milletinin asaleti ve gücüdür. Helal süt içmiş hangi vatan evladı suskun kalabilirdi!

Hangi millet ve vatan sevdalısı kardeşim olanları kabul edebilirdi! Yeri geldi tankın önüne yattınız.

Sizler Türk milletisiniz. İzmir'in işgaline hayır diyen silahına sarılan Hasan Tahsin'le Ömer Halis Demir aynı kahramanlık destanını farklı zamanlarda yaşamıştır. Denet Sezen, Gülşah Gülen ve Sevda Güngör, 96 yıl önce düşman karargâhının önünde şehit olan Rahmiye Hanım kadar cesaretli ve korkusuzdu. Türk milletinin sırtını asla yere getiremezler!

Diyorum ki; şehitler ölmez, vatan bölünmez! Türkiye tek yürek olduğunu göstermiştir, ayrımız gayrımız yoktur. Kutuplaşma ve cepheleşmeleri bıçak gibi kesmeliyiz. Devlete ve millete meydan okuyan çürümüşleri elinizin tersiyle ittiniz.

Bu nedenle 15 Temmuz milat, dönüm noktasıdır. Nereden olursanız olun, kim olursanız olun, bu ülkenin neresinde doğarsınız doğun, kökeniniz ne olursa olun, vatanım, bayrağın, şehitliğin, kardeşliğin mukaddes gücü için Yenikapı'yı doldurdunuz.

Bu ruh devam ettiği sürece hiçbir hain bize yanaşamayacaktır.

Bu birlik devam ettiği sürece hiçbir çılgın, hayâsız Türkiye'ye saldırmayı aklından geçiremeyecektir.

Yeni bir sayfa açalım, hukukun üstünlüğünü koruyalım, insan haklarını gözetelim. Yeni bir sayfa açalım, geleceğin haritasını çizelim.

Konstantin'in torunları iştahla dağılmamızı beklemektedir, Anadolu'dan defolup giden 7 düvel sabırsızdır. Anımız birdir, adımız birdir, biz Türk milletiyiz. 7 bölge, 4 mevsim, 81 vilayetle Türkiye'yiz.

Yeni bir Fetret devrine izin veremeyiz.

Bugün yaşadıklarımızın kökü geçmiştedir. Bu tam bir hesaplaşmadır."

Millet yeniden doğacak tehditlerin perdesini yırtıp atacaktır. Dikkat ediniz şehadet deyince, gazilik deyince, al bayrağı görünce gözleri hasretle yaşarmayan, yürekleri coşkuyla çarpmayanla paylaşacak ekmeğimiz olmayacaktır.

Devlet öksüz değildir.

Muhtaç olduğumuz kudret, İstiklal Marşımızın satırlarında vardır. Korkma, yine bütün dünya karşımıza geçsin.

Hala terörist başı Gülen'i ülkemize vermemek için bin dereden su getiren ABD'ye, 15 Temmuz'u anlamayan Vatikan kafasına, darbecileri kollayan tüm ülkelere karşı Türkiye'nin büyüklüğünü gösterelim.

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir.

Rabbim aziz milletimizden razı olsun. İnanırsanız üstünsünüz.

Zaferi kazanacak olanlar sizsiniz. ‘’

Evet, Sayın Bahçeli Allah senden razı olsun.

Bu devleti öksüz yetim bırakmadın.

Sayın Cumhur Başkanımız Erdoğan ve Ak Parti hükümetine daha da ötesi vatanıma ihanet eden namussuz vatan hainlerinin karşısında dik durduğun için yedidüvel haine karşı ben seçilmiş Cumhur Başkanımın ve seçilmiş Hükümetin ve devletimin yanındayım dediğin için her şartta bunun gereğini yerine getirdiğin için bu vatanın evladı olarak diyoruz ki Allah senden ve ülkücü kardeşlerimizden razı olsun.

Zalimler istemese de, münafıklar hazmetmese de inşallah sizler gibi bu millete ve bu kutsal vatan toprağına hizmet edenler aziz ve muzaffer olacaktır.

Bugün 15 Temmuz önceki fabrika ayarlarına dönen zavallılar ne söylerse söylesin onlar vatan hainleri ile aynı kulvarda olmaya teröristlerin cenaze merasimlerine katılmaya devam etsinler.

Bizler Cumhur Reisimiz Sayın Erdoğan başta olmak üzere, Başbakanımız Sayın Yıldırım ve Sayın Bahçeli ile bu vatanın bölünmez bütünlüğü için şanlı Albayrak göklerden inmesin, gök kubbede ezan susmasın diye dün olduğu gibi bugünde silahların namlusuna göğsümüzü, üstümüze gelen tanklara bedenimizi siper etmeye devam edeceğiz.

Ülkücü kardeşlerimiz ve Milliyetçi Hareket Partili kardeşlerimiz rahat olsun bizler bu çakallara Cumhur Reisimiz Erdoğan’ı yedirtmediğimiz gibi Devlet Bahçeliyi ’de ite çakala yedirtmeyiz.

Ben açıkça yazıyorum..

Biz ne birkaç çapulcu, şerefsiz, hainden vatanseverliği,

Nede yıllarca bu milletin şah damarı olan dini duygularından vurarak, insanların güvenini kazanıp sonrada insanların yatak odalarına ve mahrem konuşmalarına kadar giren oda yetmedi vatanı satan oda yetmedi vatana ihanet eden millete kurşun sıkan namussuz sözde dindarlardan dini öğrenmedik.

Eline verdikleri Molotof ve patlayıcı maddelerle daha 15 yaşındaki çocuğu bu milletin Polisinin ve Askerinin üzerine salan şerefsiz şer odaklarını savunuyorsanız, millete kurşun sıkan ve vatana ihanet edenleri savunuyorsanız sizin balatanız sıyırmış, şirazeniz çoktan kaymış demektir.

Erzurum deyimi ile cığlasanız da vığlasanız da İnşallah bu zafer ülkemizin ve İslam coğrafyasının yeniden istiklal mücadelesinin zaferi olacaktır.

Çünkü bizler Tuna nehrinde abdest alarak, Viyana kapılarında namazını eda etmiş bir ecdadın torunlarıyız.

Çünkü bizler Dünyanın üç kıtasına hüküm süren, İslam’ın sancaktarlığını yapan, insanlara sevgiyi ve hoşgörüyü öğreten bir ecdadın torunlarıyız.

Buda böyle biline..

 • Yorumlar 0
  UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
  Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
  Bu yazıya henüz yorum eklenmemiştir.
Yazarın Diğer Yazıları
EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
  Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Erzurum Olay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
  Tel : 0 532 414 82 11 0 538 776 25 25